عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 131

8,201 عقارات أخرى
  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس -للبيع -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب فندقي شقة 3 غرف بجاردن 100 م ذا أدريس

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع - كمبوند كازا - بيفرلي هيلز - زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م استلام فوري فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بسعر مميز شقه واجهه فيو مفتوح موقع سكني رائع

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمساحة 170م + 130م جاردن فيو مفتوح مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندلون للبيع في اليجريا سوديك الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م جاهزة للتسليم 3 غرف نوم في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧١٬٣٢٢ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز للبيع في باديا من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع - فرصة نادرة في كمبوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 فيو مفتوح استلام 6 شهور مساحة 185م دور اول

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 145 متر و جاردن 120 متر

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨١٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع150 متر اقل سعر - ماونتن ڤيو اى سيتى

    TREX logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بليك ويست 316م بموقع وسعر مميزين

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع - كمبوند جاردن هيلز - 6 اكتوبر

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 177م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة - شقة واسعة في بيفرلي هيلز للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بجوار مشروع جريان على النيل مباشرة

    Roots Development logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 155 متر استلام فوري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر مرحله LAKE بماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٢٩ جنيه/متر مربع