شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 507

17,872 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف بمساحة 209م للبيع بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه-تشطيب كامل-اعلي جمله ماركت-تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 168م² بموقع وفيو مميز بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جناكليس

    New Home for Realestate logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م² مميزه في كمبوند بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه فى ريحانه افينيو على شارع المدارس

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مميزه علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند وان قطامية مميزة دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن بارك ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نهائي شقة للبيع حدائق الاهرام بوابة 4 واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام بوابة 2 واجهة شارع رئيسي

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة 1 خلفية جانبية

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٤٥م واجهه بحري ٣ قطع ع الشارع بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٠م واجهه بحري بجوار النادي بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م فيو فيلا بحدائق الاهرام بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي شارع الخمسين الرئيسي

    Find House Group logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى 6 أكتوبر بجوار ماونتن فيو ومول العرب

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه مـن البحــر شاليه راقي في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سهم استثماري في تفرعات النميس يسلّمك شقة 140م

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175 م بولكلي ( ش ابو قير مباشر )

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع