عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 21

5,825 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور علي 14 سنة بقسط شهري12 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة وايد جاردن B7 مدينتي موقع مميز وتشطيب خاص

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمقدم 200ألف فقط بجوار هايد بارك قسط 10س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ياردين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية كاملة-شقة بحري فيو ليك وأقل من سعر السوق

    Right Direction logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٦٬٨٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    1 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند بلو تري سكاي ابو ظبي

    ABAZA for real estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه67م للبيع في مدينتي تشطيب لوكس البيع بالعفش

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • أيون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٣٬٢٧٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ايون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٨٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم2,278,600 شقه [كورنر] اطلاله مباشر عMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه فــى مدينتى 67متر علـى سترب مــول

    i-design logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى مدينتى b6 تشطيب خاص وفرش فندقى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥١١٬٨٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 4

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون و استلم فوري متشطب بالكامل في قلب شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٧٦١ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري وبتقسيط في ليك فيو 2

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقةفيو كاملGreeneryمتشطبة بجوار Mivida

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 70متر الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع +فيو لاند سكيب ف ذا ايكون,التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لؤلؤةالتجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    88 متر في مدينتي دور متكرر باقل من سعر السوق

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 2 - 4 غرفة