عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 25

5,825 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط اوفر اقل من المالك سولانا ايست

    Mr .Estates logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات 132 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة)صف اول لاجون هيليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو على سنترال بارك بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بزهراء المعادي تصلح إداري وسكن عائلي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر المنطقة السادسة مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بمقدم1.5% أقساط حتى 15سنة خصم الكاش 50%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بجوار مدينتي, سراي بمقدم 737الف

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نص سعرها للبيع امام مدينتي - سراي

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤١٣٬٦٤٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Memar Almansour
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,ذا كيى

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيردي العاصمة الإدارية الجديدة

    Feeds logo image

    لا فيردى, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ع طريق السويس بجوار بالم هيلز

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة في سراي بخطة سداد مميزة

    Beltone logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 113m ف سراي بسعر كاش(( 3,554,000 )) فقط

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع في ذا ايكون امام هايد بارك مباشرة

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا سيتي تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Structure Line For Development
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,أرينا سيتي تاورز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم مميز فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك متشطبه في هليوبوليس بأقساط حتي15س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل جاهزة للسكن في هابتاون - غرفتين

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م للبيع في بريفادو استلام فوري فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجادرن استلام فوري في هابتاون - برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • تاون جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٥٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,تاون جيت

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل مقدم متشطبه بالكامل تطل علي حديقه - البروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 78م للبيع في مدينتي B10 استلام فوري طلعت مصطفي

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٢٥٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام دوبل فيو في كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقة جاهزة للسكن في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 2

    2 - 4 غرفة