عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 18

5,821 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه دور تاني في بيت الوطن الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس مساحه 130م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر 140م استلام فوري بمقدم 882الف بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٢٥٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٢٩٬٢٠٠ جنيه

    بخصم كاش64% وقسط 15سنة امتلك شقة دقائق من العاصمة

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسماء فهمى 120م² مبانى تسعينات الدور الثاني

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 70 متر في b7 مدينتي بموقع وسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 107م B1 مدينتى (طلعت مصطفى ) بسعر مميز

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تيجان 1 زهراء ا لمعادي

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بفيو مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك(120م)-المستقبل سيتي-موقع مميز

    TREX logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 مدور رابع للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جرين سكوير كمبوندات مدينة المستقبل 3,500

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالماركت شقه في كمبوند جرين سكوير 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالماركت شقه في كمبوند جرين سكوير 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣٩٬٢٤١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبون جرين سكوير - شقة 135 متر -استلام فورى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جرين سكوير كمبوندات مدينة المستقبل 3,500

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه 135 متر في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -- المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • لا كابيتال سويت لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا كابيتال سويت لاجونز

    1 - 2 غرفة