عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 10

333 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استثماريه بالتجمع دايركت علي لاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش شقة ارضي بجاردن لقطة ف تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم770 الف شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64م استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب تاج سيتي

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 43 م بأميز لوكيشن في التجمع و تقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة لوفت امام المطار بالتجمع +0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع بجوار الجامعة الامريكية التجمع

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع بسعر لقطه في WUJOOD وبقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري متشطب في CRESCENT WALK بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بقلب الجولدن سكوير بأقساط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه في Wuud بالتجمع – قسط 10 سنين فقط!

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن مباشرة على محور الجامعة الأمريكيه

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع فى تاج سيتى ليك بارك

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75م بأقل سعر بالتجمع الخامس بأقساط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بتاج سيتي فيو بحيرة استلام فوري

    ERE logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مواصفات شقه في سعر استوديو جاهزه للاستلام في تاچ

    ERE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم وقسط شهري 38الف بالتجمع الخامس +خصم 30%

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة في بالم هيلز ريسيل متشطبة فيو فلل

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ومعاها روف 25م وفيو بحيره و لاند اسكيب

    ERE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار فى ACASA ALMA بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بجوار هايد بارك بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقية اقل سعر ف السوق لوكيشن مميز فقلب التجمع

    Boundless For Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع