عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 23

936 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٣٥٬٥٤٩ جنيه

    شاليه ريسيل فى زهرة الساحل الشمالى استلام 2026

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده5%مقدم شاليه بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس متشطب في راس الحكمه من هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح… وخلي فلوسك تشتغل لك في الساحل الشمالي

    متصدر

    North Edge logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك لوفت فاخر في نورث كود الساحل الشمالي

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش جاهزة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 50م في لاجونز العلمين بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا بفيو لاجون وقريب م البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بجاردن (اقرب استلام) ع البحر في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣١٨٬٧٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب يمقدم400 الف فقط خطوات بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شاليه فوري متشطب في رأس الحكمةNaiaBay

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع استلام قريب في سولت من تطوير

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحر + سكاي لاين الأبراج - تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تصيف براحتك بالساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٦٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن علي مرسي اليخوت في مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65 م بسلفر بيتش بالساحل الشمالي

    sherwoods property logo image

    سيلفر بيتش, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دابل فيو ابراج العلمين+لاجون عائد دولار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العلمين الجديده وسط الخدمات تقسيط

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدفعة حجز 100الف علي البحر متشطيب بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فيلا للبيع فى نورث كود , الساحل الشمالى

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باعلي نسبه تميز علي البحر جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فيلا للبيع فى نورث كود , الساحل الشمالى

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 45م في سولى كوست - كود الوحدة : SA0973

    Dk REAL ESTATE logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٧٬٨٥٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر ف ابراج العلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٥٣١ جنيه/متر مربع