عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 27

938 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى الساحل الشمالى فيو لاجوون بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 165 الف شاليه علي البحر في لاجونز العلمين

    Adviser Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 165 الف شاليه علي البحر في لاجونز العلمين

    Adviser Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى الساحل الشمالى استلام فورى-سعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ريسيل 62م فى الساحل الشمالى فيو لاجوون

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زهرة - سيدي عبد الرحمن) 40 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع ف مدن الاماراتية راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سى شور راس الحكمه بجوار ماونت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بفيو لاجون بأقل سعر بالعلمين بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 67م ب 4 مليون قابل للتفاوض فى الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 24

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينه بحمام سباحه خاص فى زهره ريسيل استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون بسعر الطرح الجديد بالعلمين+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    425 ألف = Sea View من مصطبة 33م + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م استلام 6 شهور فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٦٩٬٥٥٢ جنيه

    بسعر لقطه لمده اسبوع فقط شاليه ٤١متر استلام فوري

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفه بروف استلام فورى متشطب بالكامل

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م في بورتو جراندى بسعر 1,705,000 جنيه

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤١٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ب ڤيلار العلمين بمقدم 352 الف

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في نورث كود، الساحل الشمالي،

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب مطل على حدائق للبيع في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري تقسيط 10 سنين ف راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع