عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 22

938 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو خيالي على البحر + الأبراج - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بجنينة في سانتا مونيكا

    We are consultancy logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Lagoon View فى العلمين بسعر تنافسى

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خاصvip ع لسان الوزراء و مرسي اليخوت متشطب مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 30م الساحل الشمالي - Porto Golf (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لإعادة البيع 50م - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 40م الساحل الشمالي - مشروع Glee (بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر احلى مشروع فى رأس الحكمة قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعـر اللونش - صف أول بحر - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع للبيع شاليه بجاردن تشطيب راقي بول فيو

    Square real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحر فيو الأبراج واللاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٣٣٧٬٥٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه بأميز و ارقى موقع لاجون فيو

    Square real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياتك بشكل مختلف في الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8سنين شاليه 62م مباشرة علي البحر تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم شاليه بالتقسيط اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليهك متشطب بالكامل باقل سعر في قلب الساحل

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع متطشب بالكامل باطلالة علي pool

    New Home for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل ) بالقسط في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر فقط من البحر - فيو خيالي - متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تسليم فوري + تشطيب فندقى كامل بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة للبيع كامل التشطيب في قلب الساحل

    New Home for Real Estate logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنظام تقسيط 12 سنة هتمتلك شاليه متشطب فيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 56م الساحل الشمالي - مارينا 3

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع