شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 10

604 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع التجمع الخامس بحديقه خاصه

    EG.Estate logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 متر تشطيب فندقي جاهز للاستلام تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بمساحة ١١٥ مترًا مربعًا بخصم ٥٠٪

    Strive Reality logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م في التجمع جاهزة بالفعل بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ميست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٨٬٦٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميست

• 9

    شقة

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م دايركت ع التسعين في التجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بوتيك فيليدج مرموقة للبيع أقل من سعر السوق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 63 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤١٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للاستثمار بأقل سعر بجوار AUC بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75م بأقل سعر في الماركت بالتجمع السادس+قسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

• 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه باقساط ع 10 سنين و مقدم 5000الف - التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدة في مشروع كريست إيلكازار السكني

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٨٣٬٨٠٠ جنيه

    شقه 86 متر بسعر لقططه لمده اسبوع فقط لسرعه البيع

    S signature logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٢٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس .

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع استديو 60م بحديقه للبيع بالفرش والاجهزه

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • يلو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٧١٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,يلو ريزيدنس

• 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري استديو 73م + جاردن 51م بفيو على بارك

    Property Misr logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل مقدم في بالم هيلز نيو كايرو

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه بكمبوند تاج سيتى امام المطار

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتسكن علي شارع ال 90 وطريق السويس بخصم 35%

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه 80متر فى ريجينس بارك بافضل سعر فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

• 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٨٬٧٣٠ جنيه

    أمتلك شقتك في أميز لوكيشن بالجولدن سكوير

    Feeds logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لمحبي السكن في التجمع بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة رائعة بموقع ميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان