شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 14

604 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المباشر في كمبوند ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة للبيع فيو مفتوح على النادي باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استثماريه بالتجمع دايركت علي لاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأميز لوكيشن بالتجمع بجوار AUC بتسهيلات8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بمقدم10% بجوار الAUC بالتجمع+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش شقة ارضي بجاردن لقطة ف تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب , سعر مميز , في جاردينيا هايتس التجمع , فوري

    Catchers investment logo image

    شارع جاردينيا مول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم770 الف شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة في CAIROVA بالتجمع وبقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64م استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب تاج سيتي

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 43 م بأميز لوكيشن في التجمع و تقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة لوفت امام المطار بالتجمع +0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 95م بجوار ميفيدا بالتجمع وبأقساط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م باقل سعر ع طريق السويس بالتقسيط ع 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في هايد بارك فيو مميز باقل سعر مقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع بجوار الجامعة الامريكية التجمع

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع بسعر لقطه في WUJOOD وبقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري متشطب في CRESCENT WALK بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بقلب الجولدن سكوير بأقساط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه في جراند لين بالتجمع باطول فتره سداد 14س

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه في Wuud بالتجمع – قسط 10 سنين فقط!

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع