شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 47

3,039 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح الحي الاول فيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 630 الف شقه 124م تشطيب فاخر للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينه و الاستلام في كمبوند لافينيرا

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك جاهزة للمعاينه للبيع كمبوند لافينيرا

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في كمبوند لافينيرا المستقبل سيتى

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 59م الساحل الشمالي - New Marina Villa

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج (واجهة بحرى )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمه مميزة بأقل سعر بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام شهور بخصم كبير جدا

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ادرس ايست

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 50م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128 م الساحل الشمالى - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000باول التجمع بالقرب من اكبر الخدمات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 1.5% مقدم شقة بالتقسيط على 12سنة

    Square real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة1.5% مقدم شقة بالتقسيط على 12سنة

    Square real estate logo image

1

    1

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٨٬٣٤٥ جنيه

    شقتك في سهل حشيش.. مساحة كبيره وعائد دولاري مضمون

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة للبيع سعر لقطة شقة للبيع دار مصر القرنفل

    East House logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري قوي امام مدينتي Lagoon V

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه ع طريق السويس بخصم 4 مليون

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بخصم 34% ع طريق السويس دايركت

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م يطل علي البحر بموقع مميز تقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 47م² | لاجونا الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 43متر panorama sea view فى Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 88 متر بانوراما سي فيو عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع