شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 45

3,039 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استلام فوري ستديو فيو بحرى رائع

    CBE New Homes logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٣٬٢٥٨ جنيه

    استوديو بفيو بحر سكن ورفاهية واستثمار مضمون

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٣٨ جنيه

    شقة بشاطئ حاص 96م تري البحر بمقدم 30% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النرجس_الجديدة واجهة بحري صريح استلام فوري

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الدبلوماسيين تاني نمره من الرئيسي

    AMG. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريد هيلز سهل حشيش بالقرب من الشاطئ استثمار

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بتقسيمه وسعر مميز فى كمبوند سراي

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 48م سى ڤيو رائع للبيع في بورتو مطروح

    Eastmark logo image

    بورتو مطروح, مرسى مطروح, مطروح

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو بسعر لقطه فى كمبوند سراي Sarai

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بغرفتين في الهضبه باطلالة علي حمام السبا

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نص تشطيب شقة بحري وواجهة في اللوتس الشمالية

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500 الف شقة للبيع (3 غرف ) امام مدينتى مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش فيو بحر قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش فيو بحر قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على البحر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٨٤٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو 54م جاهز يطل علي البحر بتقسيط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٦٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع