شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 48

3,039 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٤٬٤٤٩ جنيه

    استثمر وعيش رفاهية البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view بمقدم 185 الف تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري بفيو بحر مباشره& لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري بفيو بحر مباشره& لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 700 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 590 الف استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه متشطبه بخصم 64% وقسط ع 15 سنه

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠١٬٣٥٠ جنيه

    استوديو 55 متر side sea view فى Cala Sahl Hasheesh

    Homes Bay logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 319 م زيزينيا (ش محمود الديب).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib فوري بفيو بحر ومتشطب في ابراج العلين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه في الجولدن اسكوير بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 56م في فيلار فيو بحر مقدم 10% وتقسيط 9 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 310م استلام فورى-بفيو عالبحر فى ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه217م فيو بانورامى عالبحر للبيع فى ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٨٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بحر بامورامي اكبر مساحه ب 70 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي علي البحر أقل سعر في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بمقدم 352,800 ڤيو بحر ولاجون في قلب الساحل

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في استوديو بإطلالة بحرية مع شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اكبر فيو علي البحر مباشره في The Gate -جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بالسعر القديم بمقدم 750 الف وقسط ع 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بنص سعرها قسط علي 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٤١٬٤٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة لاجون الغردقة إطلالة بحر تقسيط

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م بفيو بحر مفتوح (قابلة للتحويل لغرفتين)

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع