شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 17

3,037 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند أوبرا سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا متشطبة في قلب كمبوند بأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل بأقل سعر فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 144 شهر في 131م فيو وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب طلعت مصطفي مجموعة 106،

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 54 م² بفيو بحر في الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيو بحر مباشر

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate 06وحده فيو بحر مباشر ف دور فوق ال 30

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف بجاردن موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187 م للبيع في أبراج سان ستيفانو – الإسكندرية.

    Property Network logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في م

    Global Hills logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاند ساكيب باقل اوفر تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو بحر وبسين وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف 145م بمقدم 5% سي فيو متشطب بكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس باطلالة بانورامية علي البحر - بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة علي البحر- شقة فندقية تصميم مودرن -سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٧٦٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى صريح / 176م/ بالحى الثالث غرب / دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع