شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 13

3,029 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف فيو ابراج وبحر استلام فوري متشطبه قسط

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 120م في كليوباترا بتشطيب سوبر لوكس

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات بالتجمع بمقدم900.000 بجوار قطاميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشروق بجوار كارفور بمقدم700.000 بتكمله اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحرمباشر مطلات مفتوحة أقل سعرشامل الفرش والتكفييات

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه كورنر فيو البحر في العلمين متشطبه HIGH END

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150صف اول لاجون3دقائق للبحر دابل فيو خيالي-قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٨١٣ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة بحر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩١٨٬٨٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٥٣٬١٦٨ جنيه

    penthouse مساحة 87 متر شايف البحر مع روف مساحتة 77

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 2 التجمع الخامس بموقع مميز

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فنادير مارينا الجونة ٣ غرف سي فيو حمام سباحة خاص

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي البحر مباشرة في سبورتنج - مطلات بحر

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو خيالي علي البحر جاهزه للاستلام متشطبه قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جميع مطلاتها بحر في مصطفي كامل

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في العين السخنة استلام فوري،

    THE VIEW logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع