شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 20

3,037 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    هتستلم شقة 171م متشطبه بفيو لاجون بمقدم5%بلتقسيط

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري في مارينا 5متشطب بالتكيفات بالفرش

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٢٨٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر 56 مترًا | كالا سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - سيدى جابر- خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في سوديك إيست تاون تشطيب مميز

    Century for Project Management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو داخل فيلا دوبلكس للبيع بإطلالة بحر

    RE/MAX Everest logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي البحر في افضل موقع بسهل حشيش

    HPK logo image

    الاندلس ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش - تمويل عقاري الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٥٥ جنيه

    شقة جميلة للبيع في Gravity Hotel & Aqua Park Hurgh

    Second Home Real Estate logo image

    سمرا باى, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 79م بالهضبة خطوات من شيراتون استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحرية بمساحة 72 مترًا مربعًا للبيع

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في ساحل الشمالي فيو بحر بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على بُعد خطوات من البحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر _ استلام خلال سنه_ قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقه الحي ٩ منطقه الفيلل 4غرف تشطيب الترا مودرن

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع