شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 10

3,029 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين بفيو lagoon واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اللوتس الجنوبية تجمع خامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 440م بحري - ع البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    حي الجمرك, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    Studio apartment sea view Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه استلام فوري فى التجمع الخامس بجوار cfc

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة (استلام فوري )فيو بحر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - شارع ذكي رجب - مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 30% واستلام فوري شقة في سكانديك وتقسيط على3س

    Rook Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 167م ((متشطب فيو اللاجون و ابراج العلمين))

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900.000بجوار اكبر الخدمات بالقرب من قطاميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو مميز علي البحر في TELAL السخنه

    Roots Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 7 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في طريق الجيش - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 550م جليم - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    7

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٢٢ جنيه

    شقه 156م بحري فيو VIP بجوار AUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر مباشر متشطب بالكامل من هايد بارك

    متصدر

    Inn Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٥٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة حمام سباحة وبحر في Aurora Palace

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB فوري بفيو بحر مباشره& لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB فوري بفيو بحر مباشره& لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع