شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر, صفحة 5

359 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست – سوديك ويست

    Residia logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٦٦٬٦٢٥ جنيه

    للبيع استوديو 56م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو مميز في هايد بارك القاهرة الجديدة !

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو60م تشطيب كامل White Residenceالتجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٢٧٬٦٢٨ جنيه

    طرح جديد ستوديو 63م بمنتجع لونج بيتش بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالتكييفات و المطبخ في جاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه مفروشه بفيو رائع للبيع في واتر واي

    Fortune Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين للبيع مفروشة بالكامل بليك فيو

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع داخل ليك فيو ريزيدنس باطلاله مميزه

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمجاويش بحديقة 35 متر واطلالة علي المسبح

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاح للبيع في كمبوند تاج سلطان موقع مميز

    Ninety Two logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    Eastmark logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيكو ويست, شقة للبيع في 6 أكتوبر

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب ارضي بجاردن بالمرحله السابعه

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م روف 350م فوري تشطيب كامل فيو جاردن

    Aqar Misr logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 168م فوري نصف تشطيب بنظام أمن

    Aqar Misr logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة ف واحد من ارقي مشوعات بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب هاي إند-ريسبشن واسع ومطبخ مفتوح-درسينج

    Susqual Management logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في مشروع لا مورا الغردقة فيو لاندسكيب

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع