شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر, صفحة 4

359 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فاخر اوبن فيو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تطل علي البحيرة و علي اللاند سكيب

    X Hub logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 270 الف وامتلك شقة بارقى موقع امام الربوة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م 2 نوم بفيو مميز باقل سعر ومقدم

    ERE logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 124م في سوديك برايم لوكيشن بمقدم 5% علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة ناصية مميزة مشطبة في قلب الكوثر القديم!

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي للبيع في دجله المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 231, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف كامل للبيع في جنوب الأكاديمية مبنى نسبه قانوني

    East House logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه كورنر ٣ غرف ونانى - متشطبه من اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكومباوند Lake View Residence

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس – تشطيب وفرش كامل

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أول سكن شقة 3 غرف بجاردن تشطيب فندقي أي سيتي

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر وايد جاردن – أرضي بحديقة للبيع في مدينتي

    Golden Vision logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن فى مدينتى b10 فيو وايد جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بسرايات المعادي / حمام سباحة

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الارضي بجاردن شقه غلي اكبر وايد جاردن مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 136م بمدينتى تشطيب خاص بسعر مميز

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في مدينتي – إحساس فيلا بحديقة خاصة

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة المميزات ارضى بحديقة تشطيب سوبر لوكس جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي مساحة 136م بحديقة خاصة 80 م

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي أكبر وايد جاردن b10 بحري شرقي  ارضي بحديقه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بحديقه تشطيب سوبر لوكس

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع