شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر, صفحة 9

359 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في Water Way 1- دور أرضي

    Bond & Key logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في النرجس عمارات التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٥ م | إطلالة رائعة على كمبوند | ٥٠٪ تشطيب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٨٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاي 122م برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جاهزة للسكن في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في زهراء المعادي.

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي - بسعر مغرى جدا

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت فاخرة للبيع – ذا واتر واي فيو رائع جدا

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فورا مميزة 2غرفة بفرش مودرن في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بحديقة وإطلالة مفتوحة وجديدة كلياً

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٣٬٥٠٣ جنيه

    شقة 131م للبيع في Badya بالم هيلز تشطيب كامل بحري

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز بالم باركس 3 غرف نوم شقة 230 متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر في العلمين قسط في مدن لاجونز

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 100متر بالتكييفات فى جوون

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 156 استلام فوري متشطبه فيولاندسكيب

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيب فندقي74م بجوار الكرافت زون فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    116م بتشطيب فندقي والمطبخ في اميز لوكيشن في B11

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة نصر ٣٤٥م تشطيب كامل

    Waystar Investment logo image

    كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن المساحة 135 متر + 100 متر جاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م جاليريا مون فالي جولدن سكوير مفروشة

    M.S.K Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م جاليريا مون فالي جولدن سكوير

    M.S.K Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع