شقق بحديقة للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 8

533 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بكامل و بحري، بإطلالة مزدوجة

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٢٥٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي موقع متميز

    Remax Today logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٨٬٧٠٣ جنيه

    للبيع ستوديو في سراي إيس ريزيدنس بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في سراي بسعر مميز

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 3غرف فوري مقدم قليل– (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبيرة للبيع بأقل سعر في سراي S1

    متصدر

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك في سراي بجوار مدينتي دايركت بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع امام مدينتى بفيو مفتوح فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقل سعر بحري استلام شهور في ايلان دابل فيو

    ARC Investments logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٢٬٦٥٢ جنيه

    بمساحة عملية وتقسيم مميز مناسب للسكن أو الاستثمار.

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن كورنر مميزة للبيع في سراي

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر الكاش ارضي امام مدينتي ف سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في سراي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م فيو خيالي علي landscape and laggon

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في سراي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل قسط شهري في سراي بسعر الطرح القديم

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بحديقه بأقل سعر فى الكومبوند

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٧٨٬٣٣٥ جنيه

    شقه بحديقه كبيره و اقل سعر فى المتاح من نوعها

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع 158م +95م جاردن على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لقطة– East Wave (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع