شقق بحديقة للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 11

533 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بجاردن كبيرة وفيو على البسين

    The Polygon logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن كورنر - متشطبه بالكامل امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | تشطيب كامل | سراي

    Good Vibe Homes logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحله ايلان استلام 2027 MNHD

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر فى سراي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينه في سراي مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين في كمبوند سراي بالتقسيط علي 12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بالتقسيط علي 12 سنه في كمبوند سراي

    Closer logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167m للبيع في كمبوند سراي مقدم واقساط علي12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن خصم للكاش 50 % سراي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 375 الف ( في سراي بجوار مدينتي )

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م ارضي بجاردن كورنر في سراي 10د من AUC

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ( بخصم للكاش 50% ) في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن فوري + بخصم للكاش35%بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٨٬٢٠٧ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار مدينتي بخصم 50% في كمبوند سراي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف دوبلكس ارضى بجاردن للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠ بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سراي بتقسيط ١٢ سنه - خصم للكاش

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتراس كبير للبيع في سراي بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في كمبوند سراي ف القاهرة الجديدة - ريسيل

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر مميز في Sarai بالمستقبل وبتقسيط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع