شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 35

1,775 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 112م + جاردن بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٤٠ جنيه

    ملاذك على البحر الأحمر شقة غرفة واحدة في سهل حشيش

    متصدر

    Homes Bay logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment with private garden and sandy pool

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٧٨٬٨٦٠ جنيه

    امتلك فيلا الأحلام: 3 غرف + شاطئ خاص + خصم 10%

    Homes Bay logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٤١٬٣٤٤ جنيه

    جاهز للتسليم الفوري خصم 40% كاش

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩١١٬٥٦٥ جنيه

    استديو مع حديقه خاصه بسعر 1,911,565

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    112م غرفتين أرضي بحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م 3 غرف بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3 غرف اطلاله ع لاجون واستلام قريب

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلاله ع البحر امتلك شاليه 2غرفه باقل سعر ع 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه باطلاله علي البحر وقسط ع 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 58م بحديقة في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 104م بجاردن خاص وبالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    86م + جاردن 20م في كلان بإطلالة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    107م غرفتين وحديقة… حياة أوسع في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    68م + جاردن أسلوب حياة راقي في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٦٧٢ جنيه

    استوديو 33م مع حديقة خاصة وإطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٩٧٬٠٢٠ جنيه

    استوديو 35م مع حديقة خاصة بإطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦١٨٬٧٦٤ جنيه

    استوديو 36م دور أول بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٤٬٣٢٨ جنيه

    استوديو 42م بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بانوراما بحر- ستوريا ديل ماري, عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع