شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 40

1,775 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك 62 متر غرفة نوم في موقع مميز وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 88 متر غرفتين داخل منتجع بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٧٬٣٥٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة – إطلالة على الحديقة – ذا فيو

    Rook Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة – منتجع فيراندا سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٢٣٤٬٦١٧ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم مع حديقة خاصة – فيراندا سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦١١٬٣٦٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة بانورامية على البحر–

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _ شقه للبيع مطله على البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة من اوراسكوم 0% مقدم على البحر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م بحديقة في منتجع كلان مشروع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    86م بحديقة خاصة للبيع في منتجع كلان الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    73م شقة بحديقة للبيع في كلان الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    68م بحديقة خاصة في الغردقة قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    86م بحديقة خاصة في الغردقة قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    73م بحديقة خاصة في كلان 4 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    73م بحديقة خاصة في كلان عيش بخصوصية أكبر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    شقة 73م بحديقة في كلان اختار راحتك اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    68م بحديقة خاصة في كلان مساحة خارجية ليك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 104م بحديقة في كلان عيش رفاهية مختلفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    شقة 68م بحديقة في كلان عيش براحتك كل يوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 107م بحديقة في مجاويش استثمار قوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    104م بحديقة خاصة في مجاويش موقع مميز وقريب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    107م بحديقة خاصة في كلان مشروع متكامل وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    179م في ماجرا شاطئ خاص وإطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    148م شقة للبيع في ماجرا إطلالة بحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    179م شقة للبيع في ماجرا الأحياء ممشى سياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع