شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 33

1,775 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أرضي | حديقة خاصة | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه70+حديقه خاصه 10م بالكوثر القديم _تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل مقدم لفترة محدودة متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    التسليم خلال سنتين، غرفتا نوم، تشطيب كامل، بحرى

    Crafters Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٦٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٨٤٥ جنيه

    طلب مرتفع على الوحدات المناسبة للعائلات والحيوانات

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠١٦٬٠٨٣ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة ومسبح في فيرندا سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٣٬٠١٩ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 99 متر pool&garden view

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 63م مع بحيرة وألعاب مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 66 م بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 68 م في قلب الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 67 م باطلالة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 67 م بعائد إيجاري مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 66 م مع 3 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 67 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 63 م مع شاطئ رملي خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 63 م قرب الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 63 م في موقع استثنائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 179 م وسط لاندسكيب مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 148 م باطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٥٣٬٢٨٣ جنيه

    احجز غرفتين 167 م مع كيدز أريا آمنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 145 م في الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع