شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 34

1,775 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م غرفة بحديقة خاصة 28م في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين وصالة 179 م في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 178 م بعائد مضمون قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 167 م باطلالة جانبية للبحر وفرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة 86م أرضي بحديقة وإطلالة مباشرة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 149 م مع مارينا خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    امتلك غرفتين 179 م مع خدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٥٣٬٢٨٣ جنيه

    استثمر غرفتين 167 م بنسبة رؤية بحر عالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٤٬٣٢٧ جنيه

    احجز استوديو 42 م داخل ألماظا باطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٧١٬٠٧٤ جنيه

    استثمر في استوديو 35 م مع حديقة 11 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٩٩٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦١٩٬٧٢٦ جنيه

    احجز استوديو 36 م باطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٦٧٢ جنيه

    امتلك استوديو 33 م مع حديقة خاصة 11 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة 86م أرضي بحديقة وإطلالة مباشرة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٣٬٤٦٨ جنيه

    Pool View 2-Bedroom Apartment with Private Garden

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٩٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Direct sea view 3 BR Apartment with private garden

    Beyoot logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٩٩٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة 3 غرف بموقع مميز مباشرة على اللاجون.

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٢٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع ف مراسي الغردقة فيو بانوراما

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 46متر تشطيب كامل إطلاله ع الشارع وجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 94 متر panorama sea view

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    48 متر استوديو اطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة بحر ومسبح – منتجع مارفينتو

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك 86 م² بحديقة خاصة ومساحة تعيشها براحتك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحديقتك 68 م² مساحة عملية ومميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    حياة أهدى 86 م² بحديقة خاصة وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحديقة… رفاهية عائلية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع