شقق بحديقة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 15

471 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقة كورنر أرضي 186 متر بحديقة في سي شل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك دلوقتي مباشرة علي الكريستال لاجونز

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سحر اليونان يلمس رمال رأس الحكمة.. سي شور

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة راس الحكمه موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كون رأس الحكمة | حيث يرى الجميع البحر بلا استثناء

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل مع التكييفات والمطبخ والفرش

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع اطلالة علي اللجون من مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في راس الحكمة 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٧٩٬٤٢٠ جنيه

    شاليه 95م دي باي – فيو لاجون مباشر – بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 180م بحديقة 120م متشطب سي شيل الساحل الشمالى

    Abrag Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في ابراج العالمين بالتكيفات و التشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم وحدتك الان بفيو على البحر و تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على البحر بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 144متر للبيع في سي شيل – رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في ماونتن فيو رأس الحكمة – رودس

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بڤيلار العلمين بمقدم 352 الف علي ٩ سنوات

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في iL Cazar – استثمار مميز

    Selection Code logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل للبيع – فوكا باي (لاجون فيو مميز)

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بإطلالة مباشرة على اللاجون فوكا باي

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – فوكا باي (دور أرضي لاجون فيو)

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وفيو ع البحر لاول مره بأبراج

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة قسط متشطب جيفيرا علي حمام سباحه بيع

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع بقسط ع 12 سنه في العالمين مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية برايم لوكيشن في رأس الحكمة - بسعر قديم - مدن

    Remax The Address logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع