شقق بحديقة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 11

464 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٩ جنيه

    بمقدم 10% فى العلمين الجديده باطلاله على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة بالتقسيط على طول فترة سدادموقع مميز

    Square real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري في راس الحكمه

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مفتاحك الآن.. صيفك في "نايا باي" يبدأ اليوم

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة في مارسيليا 5 استلام فوري مميز

    Selection Code logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شاليه في اورا - متشطب - 8 سنين قسط - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في تلال استلام فوري لوكيشن مميز متشطب.

    Egypt Best Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول عـ البحر فى لافيستا راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر وفيو لشاليه غرفين استلام فورى متشطب

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٩١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على اللاجون - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدا من 200 الف استلم شقتك في الحي اللاتيني

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 30م بحديقه 10م فى زهره استلام اول 2027

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دايركت ع البحر , بـ مقدم 700 الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقرب استلام بفيو بحر وبأقل سعر برأس الحكمة

    Roots Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشرة على الكلوب هاوس واللاجون بموقع مميز

    The Polygon logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 21 الف امتلك شالية بتشطيب مميز في الساحل

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 21 الف امتلك شالية بشطيب لوكس بفيو pool

    New Home for Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية علي البحرمباشرةعلي الرملة صف اول جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر مباشرة بجانب فندق Rixos Alamein

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع