شقق بحديقة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

476 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مارينا 8 ( ارضى بجاردن )

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م في الحي اللاتيني - فيو بحري

    Next Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين لبيع في منتجع سولت الساحل الشمالي، تطوير مصر

    Real Vision logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - قرية لونج بيتش (Long Beach)

    New Home for Realestate logo image

    لونج بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    2

    ٧٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي بافل مقد

    إبداع logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م فى الحي اللاتيني على اللاجون مباشره

    Next Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م برايم لوكيشن باقساط 12سنه للبيع-العالمين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فيلا باميز موقع فى هاسيندا باي

    Remax Professional. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوكا باي مطل على البحر بالساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على الاجون62م بالجراج فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في الحي اللاتيني مدينة العلمين الجديده

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي مارينا 1 بحديقة و مفروش بالكامل

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مساحة 308 متر

    Coldwell Banker Platinum logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م الساحل الشمالي ( مراسي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م + جاردن بمساحة 223م الساحل الشمالي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م بمقدم 220,400 ج فى الحى اللاتينى

    Next Estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 184 م فى مارينا 8 فيو حمام سباحة

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في جون سوديك بموقع مميز و فيوبحري

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 170م سيدي عبد الرحمن بأفضل سعر و تشطيب

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في Q NORTH سيدي عبد الرحمن

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بـمدينه العالمين الجديده بـمقدم 90 الف

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن موقع مميز سيدي عبد الرحمن بمقدم 10%

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع(جيفيرا-رأس الحكمة) الساحل311م

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣١١ متر مربع

    ٦١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع فيو بحر (قرية أريبا) كيلو 90

    RE/MAX Avalon logo image

    اريبا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع