شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 6

448 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة مع بارك فيو في هايد بارك التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٨٬٢٤٨ جنيه

    شقه بجاردن فيو لاندسكيب - بأقل سعر بجوار هايد بارك

    Remax The Address logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة 168م بأميز لوكيشن في التجمع

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وجاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧١٦٬٥٢٣ جنيه

    شقة بحري للبيع في هايد بارك بأقل سع و اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري نيو سنتر ڤيل ڤيو لاند سكيب بسعر ممتاز

    Makanak Investments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي واجهة بحري بأقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب في قلب هايد بارك استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة في هايد بارك 191 م فيو مميز

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب لاند سكيب فيو في هايد بارك

    I properties Real Estate Consultant logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في السوق في هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - هايد بارك 191م + 110حديقة موقع متميز

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Hyde Park – حديقة خاصة

    Beltone logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه هايد بارك متشطبه فوري 156م اوبن فيو

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري في هايد بارك بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة برووف مقدم و اقساط في جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧١٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين في هايد بارك مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجاردن خاص في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٨٤٬٣٥٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جاردن ريزيدنس بتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز - مقدم واقساط - في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري بموقع مميز بحري

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في هايد بارك سنترال قسط علي10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري بإطلالة مفتوحه هايد بارك بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع