شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 18

451 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٧٬٠٩٨ جنيه

    شقه ريسيل باقل مقدم و اقساط في هايد بارك

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع فى هايد بارك جرينز بالتقسيط

    Century for Project Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩١٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هايد بارك بالتقسيط استلام سنه

    Century for Project Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط فى هايد بارك جاردن ريزيدنس

    Century for Project Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل استوديو متشطب برايم لوكيشن / هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند هايد بارك التجمع نصف تشطيب

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى كمبوند هايد بارك سعر مميز

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع برايم لوكيشن تشطيب كامل بخصم 40%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2 نوم في هايد بارك 150 متر

    ERE logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 200م فيو مفتوح بخصم 6 مليون / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٨٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن بخصم ع التقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٨٢٬٥٥٠ جنيه

    بخصم 45% امتك شقة 173م متشطبه بأميز موقع في التجمع

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة باقساط علي 7 سنوات بخصم 25% -نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية رائعة بحديقة في هايد بارك،٣ نوم ١٩٩ متر

    AMAKEN Misr logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك ١٠٠متر تشطيب فندقي لقطة

    Close Well Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة استلام فوري للبيع ريسيل - هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات والمطيخ بفيو لاندسكيب / ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بخصم 30% او اقساط 10 سنوات, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بالتكييفات اقساط ريفالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف للبيع بدون مقدم وأقساط 12 سنه-نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك في هايد بارك التجمع الخامس باقل مقدم

    Step One Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالتشطيب وتقسيط 12سنة بالتجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقة تقسيط 12 سنة بالتجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع