شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 708

19,350 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بأقل سعر فالماركت - 3 غرف - تجمع

    Remax The Address logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شقه 190م كابيتال جاردنز متشطبه باقل سعر 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,400,000 = استلام فوري لوكيشن + فـيو أسطوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول 151م للبيع بالنرجس عمارات استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 3 غرف نوم تطل على لاندسكيب كبير

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+123م جاردن بأقساط 10سنوات من بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع من بالم هيلز باقساط علي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بأسعار زمان هتستلم شقتك فى كمبوند متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن 175م بنص السعر و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة باقساط تصل الي 10 سنين في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة على فيو اقل سعر اقساط فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة على فيو ريسيل فيليت سوديك اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بأسعار زمان هتستلم شقتك فى كمبوند متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من بالم هيلز شقة بحديقة 128م تشطيب فاخر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك فوري بخصم 50% للكاش و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م 3 غرف فى ريحانه وجهه بجوار نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| استديو ف مدينتي باقل سعر توتال فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت متشطبة ريسيل فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع بالحي التكميلي – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة متشطبه 3 غرف للبيع باقساط- بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك شقة ارضي للبيع فوري سعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب فندقي للبيع عند كايرو فيستفال

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس برايم لوكيشن بقسط علي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع