شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 710

19,350 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٩٣١ جنيه

    للبيع شقه 131+88جاردن متر 2 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك كامل التشطيب فوري بكمبوندTaj City

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه فى Winter park بفيو لاجون بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة استلام سنه باقساط تصل الي 7 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه أقل من سعر السوق النص | بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل - ايستاون - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٩٣٬٧٩٤ جنيه

    شقة للبيع + جاردن في التجمع الخامس قريب للجامعه

    Held Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من بنك الاسكان و التعمير بجوار هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 150م ارضي بحديقه للبيع كاش بمدينتى

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 5 مليون امام الرحاب كريك تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 189م متشطبه مرحلة club side في البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية فاخرة للبيع في Village Gate

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٧٠٨٬٣٦١ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة باقل مقدم,بالتقسيط في التجمع

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط وباقل مقدم

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة فيو فيلات بسعر مميز في فيليت .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن كاملة التشطيب ف كمبوند تاج سيتي

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري في فيليت اقل من سعر السوق .

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي استلام فوري و كاملة التشطيب في Taj City

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع