شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 706

19,350 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك إيست

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    300م شقة للبيع بامتداد غرب الجولف متشطبة هاي سوبر

    Find Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 74م فيو وايد جاردن موقع متميز امام الخدمات

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجاردن حي المتميز بدر امام الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في سراي متشطبة بالكامل + جاردن 160م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م استلام فوري في كمبوند دجله لاند مارك+ جراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 130م دور ارضى تصلح لجميع الاغراض منطقة حيوية

    Oscar logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبة شاملة الجراج - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سراي - إطلالة مباشرة على الفيلات

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٢٥٬٦٧٥ جنيه

    شقه بجاردن خاصه برايم لوكيشن متشطبه بالتكيفات

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه أقل من سعر السوق النص | بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالبنفسج فيلات نصف تشطيب بحري علي ح

    Find Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد جودة السحار, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو هايد بارك برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع في الباتيو لافيستا بمقدم 5%فقط

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٨٠٩٬٠٣٩ جنيه

    شقة بجاردن بمقدم5% دقايق من مطار القاهرة قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 85م للبيع بخصم 45% / اقساط ع 8 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 85م بقطاميه جيت على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري -Mountain view icity new cairo

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالياسمين الزوجي متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م + جراج على حمام السباحه استلام فورى مميزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 2 مليون جنيه شقة107م للبيع بقلب التجمع الخامس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٢٩٥ جنيه

    مدينتي شقة للبيع بالفرش و الاجهزة بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن ريسيل استلام فوري بسعر مميز ف بلوم فيلدز

    Summit Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام فوري - تقسيط علي10سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٧٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بخصم يصل الي 27% بالتجمع / ريفيرتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع