شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 705

19,350 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 امتلك شقة 3 غرف في هايد بارك استلام 2027

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجاردن فى كمبوند سراى بمقدم 373 الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب مع جاردن خاصة قسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 130م بحديقة 80م بالتكييفات موقع ممتــاز

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة موقعها مميز ريسيل فوري ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - متشطبه بالكامل - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع بخصم 45% في ISOLA QUATTRO -التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف باطول فتره سداد في جولدن سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في الحي المتميز بدر امام الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع خلف الميراج سيتي – التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام نادي وادي دجله مباشرا بمقدم 10% واستلم

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة بحديقة بخصم 3مليون في ISOLA QUATTRO

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة استلام 2027 في هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% للبيع في التجمع الخامس / لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٨٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بخصم 40% او بأقساط-لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع هايد بارك امتلك شقة 110م متشطبة بأقساط 8 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+52م جاردن للبيع بخصم 45% او اقساط 8 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - لوكيشن مميز -بالقرب من مدينه نصر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مسجلة شهر عقاري في قلب مدينة نصر موقع اس

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على دائري المعادي 3 غرف و 3 حمامات

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع بمقدم 325الف واقساط 10 سنوات-سولاي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف 3/4 تشطيب للبيع بخصم 20% او اقساط 9سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي 144م لقطه متشطبه اللترا سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط تصل الي 14 سنه متشطبه بالتكيفات - تلال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع