شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 687

19,350 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقةللبيع استلام فوري في جاردينياهايتس3

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بالb10شقه150م ارضى بحديقه65م تشطيبات

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام بالمطبخ والتكييفات موقعها متميز

    Assets Real Estate Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بحمام سباحه في ليك ڤيو ريزدنس

    Eviča logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة ومسبح خاص للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما فيو حمام سباحة للبيع ريسيل-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بكمبوند بخصم 50% سراي قسط ع 12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه وحمام سباحه خاص تكمله اقساط في ليك فيو2

    Merak Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الان استثمر في بالم هيلز نيو كايرو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالبنفسج 2 التجمع الاول استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه212م+جاردن+حمام سباحه خاص مفروش بالكامل|ليك فيو

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م دورأرضي بجنينه40م من شارع فريد سميكه

    El Akadeen Group logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل كورنيش المعادي 150 m

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: استوديو للبيع في تاج سيتي ليك بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للعرسان بسعر و موقع مميز جدا

    Eviča logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن في ليك ڤيو بسعر مميز

    Eviča logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة365م- ألترا سوبر لوكس كمبوند النخيل

    Vida Solutions logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    337 متر للبيع بالB8 ارقي مرحله بالمدينه طابق ثالث.

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن مميزة للبيع في باتيو أورو

    Feeds logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بتسهيلات في السداد وخصم للكاش

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Lake View ارضى بجاردن 85 متر

    Aqar Share logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري 3/4 تشطيب ريسيل باقساط تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م تشطيبات خاصة بالكامل للبيع بمدينتي فيB2

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ف الكومباوند متشطب الترا سوبر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع