شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 554

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف ريسيل في المراسم | جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردن هايتس - التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٩٦٬٧٥٥ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة مع مطبخ وتكييف في ليك فيو ريزدنس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو جاهز للسكن مع حديقة خاصة | بورتو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 فيو جاردن استلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B2 فيو جاردن استلام فوري موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس 185م في كمبوند حياتي ريزيدنس

    Good Deals logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المحور المركزي بالعاصمه بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في مرحلة كليو متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بالتقسيط متشطبة في العاصمة الأدارية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B7 جاردن خاص فرش كامل استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – بارك ريزيدنس-تشطيب مميز

    Premium Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة للبيع في جنوب الأكاديمية التجمع الخامس

    Utopia logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بسعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع