شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 558

19,193 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٤٦٦٬٨٠٠ جنيه

    بخصم 4مليون استلم فورا شقة بجاردن متشطبة - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على لاندسكيب في لوكيشن مميز.

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع166م دور متكرر فيوgolfف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع برايم لوكيشن ف كمبوند بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ايست للبيع 160م موقع مميز استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا في موقع مميز بافضل سعر

    Apart Real estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى متشطبه 110متر موقع مميز باقل سعر بالماركت

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م غرفتين استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم وعاين الان شقة 3غرف في العاصمة بمقدم4%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل – تسليم قريب – بسعر ماركت

    Apart Real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 150م غرفتين نوم ريسيل كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة+202م رووف متشطبة بخصم30% او اقساط6س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل بإطلالة على لاندسكيب في موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالكامل وجاهزة بموقع مميز في فيليت

    The Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م غرفتين استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة مميزة على المسبح-موقع مميزة

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ايست متشطبة اميز لوكيشن بحري 181م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايست متشطية 181م ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبى بسوديك ريسيل استلام فوري موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م بجاردن في سوديك ايست فيو لاندسكيب ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن مع خطط سداد تصل إلى 5 سنوات

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74 متر في مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست على لاندسكيب 181م فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع