شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 552

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين لقطه دايركت ع التسعين بالتجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف تشطيب فاخر في موقع مميز جدا و سعر مغري

    Makanak Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف للبيع في سراي دابل فيو استلام فوري

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه للبيع بقلب التجمع الخامس

    Crafters Real Estate logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Apartment for sale at The Address East

    Shield - DR3 logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بخصم 30% و اقساط تصل الي 10 سنين - مدن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 81 متر في مدينتي b6

    Pylon investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بجاردن 115م بخصم يصل الي 40% / تقسيط تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 117م للبيع بدون مقدم واقساط 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو جاهزة للسكن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقة195م كمبوند نجم التجمع بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري بخصم 3مليون او اقساط 10س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في 90 أفينيو

    Experts Home logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 4 غرف ارضي بحديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقة170م كمبوند نجم التجمع بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة شقة 3غرف في The Brooks التجمع بقسط 14 سنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في عباس العقاد شقه 210 متر كامله التشطيب

    Smart Step logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي14سنه شقه للبيع بجوار كايرو فستيفال

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط علي 10 سنين + بدون مقدم للبيع في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن مع بيراميدز بالعاصمه وبتقسيط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٢٤ جنيه/متر مربع