شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 540

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة -شقة بحديقة للبيع في 90 افينيو - التجمع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-للبيع ارخص شقة ارضي 128م بجاردن63م

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه ارضى بجاردن امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٦٤٣٬١٩٩ جنيه

    شقة ١٤٢م للبيع في مدينتي | ناصية فيو جاردن

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في العاصمه بـ 2,970,000 مليون فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقة بجاردن استلام فوري بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انزل شوف شقتك متشطبة ف كمبوند كامل الخدمات بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف في فيليت سوديك اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى باقل سعر فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقة بجاردن استلام فوري بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة شقة ٣ غرف سوبر لوكس بحديقة و مدخل خاص

    Shift Real Estate Solutions logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو على لاندسكيب ريسيل استلام فوري سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند فندقى شقة 96م فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف في فورتي سكوير بالعاصمة +قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جولدن يارد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر للمتر بقلب التجمع و تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة ريسيل في سوديك ايست فوري موقع مميز 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز علي فيو جاردن في فيلات الياس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City موقع استراتيجي في التجمع

    Key Point for real estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ريسيل في سوديك ايست متشطبة موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في Glen بالتجمع بأقل سعر+بأقساط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسم-فيفث سكوير-2غرف-متشطبه

    Premises logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.04مليون شقه ارضى بجاردن استلام فوري بتشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى قلب العاصمه الاداريه بتقسيط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل متشطبة فيو على فلل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع