شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 536

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ووترواي سيجنتشر فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بـ 10 مليون فقط فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٣٧٬٤٥٦ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بدون اوفر برايس

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م بدون مقدم وبسعر لقطه امام المطار بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات لفترة محدودة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ال باتيو اورو بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم برايم لوكيشن على طريق السويس تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل خيار استثماري شقة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو فيو لاندسكيب مميز

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تلال إيست متشطبة بالتكيفات بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بأقل سعر بالتجمع السادس بتقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٩٥٣٬١٨٢ جنيه

    شقه للبيع ميفيدا بفيو مزدوج

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي بأقل سعر في القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بسعر قابل للتفاوض

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل Zed East لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع