شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 541

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في القاهرة الجديدة بجوار العاصمة

    Property Hills Star logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع + 35% خصم للكاش في سيتي اوفال

    Closer logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فى قلب العاصمه بتقسيط 10سنين

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3غرف بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأميز لوكيشن علي التسعين مباشرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك ايست موقع مميز متشطبة اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز علي فيو جاردن في فيلات الياس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ع المفتاح متشطبه امام سيتي سنتر الماظا

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مره تقدر تمتلك شقه بدون مقدم علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    انزل شوف شقتك متشطبة ف كمبوند كامل الخدمات بالرحاب

    New Home for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Double View استلام فوري + تشطيب كامل بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الترا سوبر لوكس بمساحة واسعة لوكيشن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سراي المستقبل بجوار مدينتي

    Property Hills Star logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مانتن فيو اي سيتي بجاردن 25م

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليدج جاردنز-للبيع شقة متشطبة ارضي192م بجاردن100م

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن متشطبه بالكامل فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع من مراكز بجوار مدينتي

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز في سوديك ايست ريسيل 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحري ريسيل فيو فلل في سوديك ايست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة في سوديك ايست اطلالة على فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 3 عرف للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب العاصمه الاداريه واقساط حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع