شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 531

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري وبتقسيط 10 سنين في التجمع

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه استلام فوري بكمبوند فيفث سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه للبيع فى احسن موقع ب ليك بارك فيو بو

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضي متشطبة بالتكيفات مع حديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في المراسم فيفث سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي لاجون مباشرة متشطبه في كليو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى R8 شقة غرفتين بسعر لقطه وبمقدم 6%فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن كورنر ريسيل كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ألترا سوبرلوكس باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Premises logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه في بارك سنترال حسن علام بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في المراسم فيفث سكوير بجوار الرحاب

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات في ليك فيو ريزيدانس

    Premises logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كـورنر - Trible View خيـالي - بالتقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في ليك فيو ريزيدانس

    Premises logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر علي السنترال بارك بالعاصمه بأقساط 10س

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمدينتي طلعت مصطفى b10 -نوع الوحدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب في سوديك ايست - شقة بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥١٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى أحدث مشاريع Palm Hills فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن امام الحي الدبلوماسي+تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع