شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 514

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م (استلام فورى) بمقدم 8.500.000 متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 2نوم بالتجمع بأقل سعر وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا علي المحور المركزي بالعاصمه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع72م بجاردن بمقدم373Kف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م بحري ع اكبر لاجون بالعاصمه وبقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الشروق اسكان شباب

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان شقة 3نوم بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في بلوم فيلدز بالمستقبل +قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شيرتون شقه 195م متشطبه وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري بجوار حي السفارات وبقسط7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع حسن علام بالمستقبل سيتي باقل سعر+قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3نوم بسعر لقطة بالتجمع +تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطه بأقل سعر بالتجمع الخامس +خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري بالمستقبل سيتي قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4نوم جاهزة للمعاينة بأقل سعر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 141م للبيع بمدينتي B14فيو وايد جاردن مميزه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4-غرف استلام فورى متشطبة في قلبR7وتقسيط علي 7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بالعاصمه بأقل سعر وبتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بأقل سعر فى العاصمة+بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجادرن بأجمل مراحل مدينتي B2

    Darak Madinaty logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقرب استلام في ايزولا بشيراتون+خصم48%

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور متكرر ف تاج سيتي أقل مقدم قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأفضل لوكيشن وبسعر لقطه+قسط15سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان 3غرف بالعاصمة بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع