شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 483

18,968 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف دابل فيو للبيع في كمباوند سراي مرحلة s1

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مرتفع للبيع في جنوب الأكاديمية (هـ)

    Chances Real Estate logo image

    شارع مصعب بن عمير, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانوراما مفتوحة Garden View على Mountain Vi

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل موقع بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في شيراتون شقه 2نوم في روك يارد بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل سعر في اميز كمبوند

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري متشبة بالمطبخ و التكيفات

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين برايم لوكيشن علي طريق السويس + 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالجولدن سكوير بأقساط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينه للبيع اقل سعر في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى قلب التجمع الخامس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة مطلة مباشرة على الحديقة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار واتر واي بدون مقدم بالتجمع الخـامـس

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثانى على اللاندسكيب استلام و متشطيب بالتكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣غرف في كمباوند سراي دبل فيو مرحلة s2

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م للبيع بأقل سعر بالمستقبل سيتي +قسط 6سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو على لاندسكيب في كمبوند ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٣٩٬٨٤٢ جنيه

    شقه غرفتين نوم برايم لوكيشن تشطيب اللتر سوبر لوكس

    ERE logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 310 متر – موقع مميز بإطلالة مفتوحة شقة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة اسلام فوري لوكيشن مميز بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع