شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 484

18,968 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب أرضي بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل مقدم واطول فتره سداد في قلب التجمع

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل داخل كمبوند stone residence سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه في كومبوند تاج سلطان بتاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م متشطبه الترا سوبرلوكس لقطه على دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه متشطبه استلام فوري بنصف السعر

    Summit Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع غرفتين بفيو مميز

    ERE logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش وأجهزةكهربائيةبكمبوندمتكامل

    Picky Properties logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه110 م علي حمام السباحه استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الرحاب 140م ارضى بجاردن100م حرفK من المطورقسط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبييع استلام سنه 133 3 غرف و 3 حمام

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل مع حديقة للبيع في 90 أفينيو

    Experts Home logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأقل سعر في الماركت بأقساط حتي 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مراسم فيفث سكوير، مجهزة بتكييفات

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٢٥٬٦٨٨ جنيه

    اسكن الآن في شقه لقطه في قلب التجمع - فيفث سكوير

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 250م+حديقة للبيع بكمبوند جاردن هايتس

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٥٩٦ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في موقع مميز ف العاصمة جاهزة

    Remax The Address logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ب 3 مليون فقط - مبني

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م متشطبه بالمطبخ وجاكوزي وفيو بحيره و حديقه

    ERE logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 500 الف لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع