شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 479

18,968 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متشطبه جاهزه للسكن بمقدم 380 الف

    Summit Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميزة شقة أرضي بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات للبيع ف العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بجوار الـ AUC بمقدم تعاقد 160ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحديقة | فيفث سكوير | المراسم

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكييفات فوري

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن ريسيل في سوديك ايست متشطبة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب 3نوم+ 2ليفينج بسعر مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 183م - استلام فوري - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قابل للتفاوض شقه بجاردن للبيع في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين بقسط8سنين في روك يارد بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار ميفيدا وبسعر لقطه بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بكمبوند JIWAR بقسط10سنين بالتجمـع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة جاهزة للسكن فىR3 بالعاصمة+بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 73م بجاردن 51م استلام فوري في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 فاخرة للبيع – مدينة نصر (المربع الذهبي)

    Digital State logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٢٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي، مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو لاجون | Patio Oro سعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك خلال سنة متشطبة بأقل سعر للمتر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن-أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم25% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب شقة ريسيل فوري في سوديك ايست 122م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة ٨٠ متر غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة أرضي مرتفع بأرض الجولف بإطلالة حديقة

    Digital State logo image

    شارع سمير مختار, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع