شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 467

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب high end (بخصم 64%) ف طلاله هيلوبلوس

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك أرضي بجاردن بخصم 20% قلب الجولدن اسكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بأحدث مشاريع لافيستا بالتجمع وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن الان فى لافيردي+قسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه من لافيستا باقل سعر+ تقسيط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالسعر الافتتاحي لقطه بالتجمع وبأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم مع مينت الاهلي صبور فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جولدن يارد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام شهور بجوار AUC وبمقدم 10% فقط فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم يصل الي 20% , استلم أرضي بجاردن 210 م

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 250الف وبأقساط12سنه بجوار AUC +فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة مميزة للبيع فى هايد بارك ارضى بجاردن

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة خاصة بسعر لقطه متشطبه بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 91م جاهزة للمعاينة فى R7 بالعاصمة +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥١٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع الريدي جروب دقايق من بالم هيلز بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم فى R7 بالعاصمة بأقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف 0%مقدم امام مطار القاهرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي (تاج سلطان) متشطبه بالتكيفات

    Gold Routes logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بتشطيب high end فى سوديك ايست هيلوبوليس

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس 158م+ 95م جاردن للبيع فى سراى بخصم عالكاش

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع