شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 465

18,968 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م مع Palm Hills بالعاصمه الاداريه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بجوار الجامعه في أزاد

    Oaks Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 245الف امتلك ستوديو متشطب بجوار سوديك ايست

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي حمام السباحه مباشرة امام مدينتي بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م بفيو على السنترال بارك فى استون بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن-أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين+ جاردن للبيع في التجمع بمقدم 620الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم 250K للبيع في كمبوند تاج سيتي بخصم50%

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع في التجمع الخامس جاهزة للمعاينة

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك(متشطبه +استلام فورى) في ميفيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 880 ألف - تشطيب VIP - واجهـة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 120 الف تقسيط 12 سنه من بالم هيلز

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند RED المستقبل سيتي +0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 353الف امتلك ستديو دور متكرر قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بارك سنترال حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن بجوار الجامعه الامريكيه وباقساط 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنصف السعر شقه 3غرف استلام فوري بتشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب بالتكيفات استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جدا دور ارضي – بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر أستوديو بجاردن للبيع بمقدم 370 الف ف تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك ستوديو + جاردن بجوار مطار القاهرة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع